Translate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Serdecznie witamy na stronie PTS Oddział Bydgoszcz

Spotkanie naukowo-szkoleniowe 19.11.20 - informacje

UWAGA! Z PRCZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH JESTEŚMY ZMUSZENI PRZEŁOŻYĆ WYKŁAD NA PIERWSZĄ POŁOWĘ PRZYSZŁEGO ROKU. ZA NIEDOGODNOŚCI SERDECZNIE PRZEPRASZAMY!

Wykład  „Zastosowanie lasera diodowego u dzieci.” wygłosi Pani dr n. med. Aneta Olszewska, członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Zapraszamy do udziału online i łączenia się w ramach platformy Google Meet zgodnie z przesłaną instrukcją. Link do spotkania: https://meet.google.com/gow-thqj-kzy (kod gow-thqj-kzy) Ważne! Prosimy o wyłączenie kamery oraz mikrofonu - ewentualne pytania prosimy zadawać poprzez czat. Do zobaczenia! Poniżej instrukcja dołączania do wydarzenia: 

Do wideokonferencji (szkolenia, kursu) używamy Google Meet (Meet) dostępnego zarówno na komputerach stacjonarnych przez przeglądarkę Google Chrome jak i na telefonach komórkowych jako aplikacja Meet do ściągnięcia ze sklepu Google Play (systemy Android) lub App Store (systemy iOS).

 

 

 

INSTRUKCJA skrócona

1. Dołączanie do spotkania na telefonach komórkowych

Dołączanie do spotkania za pomocą aplikacji mobilnej Meet (Telefony komórkowe)

W Google Meet możesz dołączyć do spotkania wideo za pomocą aplikacji Meet lub kodu spotkania. Z aplikacji Meet możesz korzystać na dowolnym koncie Google, np. na koncie G Suite lub @gmail.com.

Uwaga: dołączenie do spotkania szóstego i każdego następnego uczestnika nie powoduje włączenia sygnału. Ci użytkownicy są też automatycznie wyciszani.

Dołączanie do spotkania za pomocą aplikacji Google Meet

 1. Otwórz aplikację Google Meet.
 2. Przesuń palcem w górę od dolnej krawędzi ekranu, aby wyświetlić zaplanowane spotkania.
 3. Kliknij Dołącz lub wybierz spotkanie z listy i kliknij Dołącz do spotkania.

Dołączanie do spotkania za pomocą kodu

Każde spotkanie wideo w Google Meet ma unikalny kod, który umożliwia dołączenie do spotkania. Kod spotkania to ciąg znaków, na przykład abc-defg-hjk. Znajduje się on w przesłanych do Ciebie informacjach umożliwiających dołączenie do spotkania lub na końcu linku do spotkania.

Nazwa to zrozumiały tekst, na przykład „nasze-spotkanie”. Inne osoby w organizacji mogą dołączyć do tego samego spotkania, jeśli użyją jego nazwy.

 1. Otwórz aplikację Hangouts Meet, a potem kliknij Kod spotkania.
 2. Wpisz kod lub nazwę spotkania.

Uwaga: łączniki w kodzie spotkania są opcjonalne.

 1. Kliknij Dołącz do spotkania.
 2. (Opcjonalnie) Wybierz odpowiednią opcję w zależności od tego, czy dołączasz z innej organizacji, czy obecnie korzystasz z konta G Suite:
  • Wybierz Chcę dołączyć.
  • Wpisz swoje imię i nazwisko, a potem kliknij Chcę dołączyć.

Dołączanie do spotkania za pomocą linku

Czasami nie ma wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie spotkania i zarezerwowanie sali. W Hangouts Meet możesz dołączyć do niezaplanowanego spotkania wideo, klikając URL linku do spotkania wysłany do Ciebie w SMS-ie lub e-mailu.

 1. Kliknij link do spotkania otrzymany w SMS-ie lub e-mailu.
 2. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby dołączyć do spotkania.

 

2. Dołączanie do spotkania na komputerach PC

Dołączanie do spotkania za pomocą linku

Czasami nie ma wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie spotkania i zarezerwowanie sali. W Hangouts Meet możesz dołączyć do niezaplanowanego spotkania wideo, klikając URL linku do spotkania wysłany do Ciebie w SMS-ie lub e-mailu.

 1. Kliknij link do spotkania otrzymany w wiadomości czatu lub e-mailu.
 2. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby dołączyć do spotkania.

Jeśli nie masz konta Google lub dołączasz do spotkania w innej organizacji, może być konieczne zatwierdzenie Twojej prośby o dołączenie przez innego uczestnika.